Fjalë Kyçe

Pas ndarjes së çmimeve në ‘Brit Awards’, Dua Lipa ndan këto momente të lumtura

Pas ndarjes së çmimeve në ‘Brit Awards’, Dua Lipa ndan këto momente të lumtura

Mbrëmë është mbajtur evenimenti i njohur “Brit Awards” në të cilin Dua Lipa rrëmbeu një çmim.

Kënga “One Kiss”, e këngëtares shqiptare, Dua Lipa në duet me Calvin Harris u zgjodh “Kënga më e mirë e vitit”, shkruan lajmi.net.

E pas ndarjes së çmimeve, është organizuar edhe një ndejë ku artistja 23 vjeçare publikoi disa nga momentet më të lumtura në Instagram.

Në imazhet e Lipës shihet edhe i dashuri i saj, babai i Duas, Dukagjini dhe e gjithë familja teksa po argëtohen pafund.

Ajo çka tërheq vëmendje është pamja e këngëtares shqiptare, veshja karakteristike por nuk ka dyshim se duket për mrekulli.