Fjalë Kyçe

Pas një incidenti Luana Vjollca gati zbulon gjoksin

Pas një incidenti Luana Vjollca gati zbulon gjoksin

Luana Vjollca ka shpëtuar për një ‘fije’.

Luana Vjollca vazhdimisht arrin të jetë në qendër të vëmendjes më postimet që bënë në rrjete sociale, një të tillë ka bërë edhe tani, shkruan lajmi.net.

Pak minuta më parë këngëtarja ka publikuar një video ku shihet duke u bërë gati për një koncert, dhe pas një incidenti të vogël ajo shpëtoj për një fije pa zbuluar gjoksin.

Përndryshe, Luana po shijon sukseset e bashkëpunimit të fundit me Faydee ‘Yalla Habibi’ e cila tani ka kaluar shifrën e tre milion klikimeve në Youbtube.