Fjalë Kyçe

Pas një shpërthimi në Podgoricë, një person gjendet pa shenja jete

Pas një shpërthimi në Podgoricë, një person gjendet pa shenja jete

Një person ka mbetur pa shenja jete pas një shpërthimi në qendrën e Podgoricës.

Sipas gazetave malazeze, shpërthimi ka ndodhur në makinën e tipi ‘Toyouta’ me regjistrim të Cetinës, në rrufën ‘Novak Miloshev’, përcjell lajmi.net.

Policia dyshon se bomba ishte e vendosur në veturë dhe nga forca e detonimit të saj vozitësi ka rënë nga dritarja.

Ende nuk ka të arrestuar ndërsa policia është në kërkim të të dyshuarve.