Fjalë Kyçe

Pas suksesit të këngës për nënën, e vogla e Motrave Mustafa jep lajmin e madh

Pas suksesit të këngës për nënën, e vogla e Motrave Mustafa jep lajmin e madh

Motrat Mustafa janë këngëtaret tejet të njohura dhe të pëlqyera nga publiku.

Ato së fundi janë bërë të gjitha bashkë dhe tetë motrat kanë kënduar këngë për nënën e tyre, përcjell ORAinfo.

Kjo këngë u pëlqye shumë nga publiku dhe pati shumë sukses.

E sot, më e vogla e tyre, Lulja ka parajmëruar një këngë të re solo.