Fjalë Kyçe

Pas surprizës së trëndafilave, Tea Trifoni ndahet nga i dashuri!

Pas surprizës së trëndafilave, Tea Trifoni ndahet nga i dashuri!

Ditën e sotme në “Goca dhe Gra”, Tea Trifoni gjatë bisedës në studio se pse zihen ciftet ka ndarë një lajm nga jeta e saj personale.

Ajo ka rrëfyer se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia e Teas është në krizë dhe këtë e pohoj me gojën e saj. Rikujtojmë se pak javë më parë, i dashuri e surprizoi Tean në emision me një buqetë me trëndafila, por nuk dihet sesi do të shkojë kjo krizë mes çiftit.