Fjalë Kyçe

Pas zënkës me Oriola Marashin, Noizy nuk flet më as me Dafinën?

Pas zënkës me Oriola Marashin, Noizy nuk flet më as me Dafinën?

Noizy është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ai është mjaft aktiv në profilin e tij në “Instagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij.

Ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë jo vetëm për këngët e tij të reja, por edhe për një zënkës te mundshme mes tij dhe Oriola Marashit, pasi ata nuk ndiqen në Instagram.

Mirëpo siç duket, Oriola nuk është e vetmja me të cilën Noizy nuk flet sepse gjasat janë që ai t’i ketë prishur marrëdhëniet edhe me Dafina Zeqirin.

Jo se po qarkullon ndonjë thashetheme vërdallë, por ata nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Kujtojmë që së fundmi kanë sjellë dhe një bashkëpunim shumë të suksesshëm që u prit mjaft mirë nga publiku.

Çfarë ka ndodhur me Noizyn dhe Dafin?