Fjalë Kyçe

Pasagjerët plaçkisin taksistin në këtë qytet të Kosovës

Pasagjerët plaçkisin taksistin në këtë qytet të Kosovës

Një person në fshatin Gjurgjevik të Klinës i cili punon si taksi ka njoftuar se gjersa ishte duke i transportuar dy pasagjerë të dyshuar të panjohur, të njëjtit duke e kërcënuar ia kanë grabitur 50 euro, një telefon celular dhe dokumentet personale .

Sipas raportit 24 orësh të policisë, personat e dyshuar kanë ikur në drejtim të panjohur./Gazeta Alo/