Fjalë Kyçe

Pasagjerët plaçkisin taksistin

Pasagjerët plaçkisin taksistin

Një taksist në Gllogoc është plaçkitur nga dy pasagjerë rreth orës 00:51, njofton policia përmes raportit 24 orësh.

Taksisti ka njoftuar se dy pasagjerët nën drejtimin e armës i kanë grabit 80 euro dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore./Gazeta Alo/