Fjalë Kyçe

 Pasi arritën me vajzën në shtëpi, Qëndresa i ka disa fjalë zemre për Labin

 Pasi arritën me vajzën në shtëpi, Qëndresa i ka disa fjalë zemre për Labin

Qëndresa i ka dedikuar disa fjalë zemre, burrit të saj Labit menjëherë pasi arriti në shtëpi sot me vajzën e tyre të vogël.

Qëndresa Bajrami Gashi e ka zgjedhur një foto të Labit me foshnjën në duar për t’i shkruar disa fjalë zemre, shkruan lajmi.net.

‘’Gjithqka në një foto! Zot faleminderit për këtë dashuri që ka emrin familje! Lutem që ky lloj gëzimi të trokasë në dyert e të gjithëve! Mirë se na erdhe Rroa!’’ ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Qëndesa e solli në jetë Rroa-n tre ditë më parë dhe sot pas lirimit nga spitali, në shtëpi iu bë pritje madhështore.

https://www.instagram.com/p/Brx3p5alG-C/?utm_source=ig_embed