Fjalë Kyçe

Pasi u eliminua nga ‘Big Brother VIP’, Elhaid Cufi vjen me një reagim

Pasi u eliminua nga ‘Big Brother VIP’, Elhaid Cufi vjen me një reagim

Ai u eliminua natën e mbrëmshme.

Elhaid Cufi u votua me votat e publikut dhe kështu u largua nga shtëpia e vëllait të madh.

Ndërkohë, ai sot ka bërë një postim në profilin e tij zyrtar në Instagram teksa ka falënderuar produksionin.

“Falenderoj nga zemra @bigbrotheralb_vip qe me bani pjese e nji programi te tille”, tha ndër të tjera Elhaidi.

Postimi i plotë:

Falenderoj nga zemra @bigbrotheralb_vip qe me bani pjese e nji programi te tille.
Dhe pse isha i pari qe dola me deshiren e publikut, ju falenderoj gjithsecilin nga ju per qindra mesazhe te mira, e per votat qe me keni dergu. Ndoshta nuk qendrova mjaftushem qe te jepja ma shume nga vetja. Ose mbase “duhet te dilja pak nga vetja, qe te qendroja ma gjate” por nuk dal dot.
Nji perballje e tille me kamerat per mu nuk ishte e lehte, por une ne menyren teme e kam shiju dhe transmetova nji pjese te perditshmeris teme. Ndjehem me fat per aq sa qendrova.
FALEMINDERIT PER DASHURINE QE ME DHURONI.