Fjalë Kyçe

Pasi u fejuan JLo dhe Alex shijojnë pushimet

Pasi u fejuan JLo dhe Alex shijojnë pushimet

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po shijojnë ditët më të mira përkrah njëri-tjetrit.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, ditë më parë kurorëzuan me fejesë dashurinë e tyre, shkruan lajmi.net.

Alex i kishte propozuar këngëtares me një unazë që kapte shifra marramendëse, e që çdo femër do e ëndërronte një të tillë.

Pas fejesës, çifti po vazhdojnë pushimet në Ishujt Bahame, ata u fotografuan teksa po relaksoheshin në plazh.

JLo dukej në top-formë e veshur në bikini, teksa po i qëndronte vazhdimisht afër të fejuarit.