Fjalë Kyçe

Pëfshihet nga zjarri një shtëpi në Gllogoc, lëndohet një femër

Pëfshihet nga zjarri një shtëpi në Gllogoc, lëndohet një femër

Një femër ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri shtëpia e saj. Rasti ka ndodhur në Gllogoc.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë shtëpia e saj. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vetë ankuesja e cila ka pranuar trajtim mjekësor”, njofton policia.