Fjalë Kyçe

Për 12 milionë ndjekës, Demi Rose pozon lakuriq

Për 12 milionë ndjekës, Demi Rose pozon lakuriq

Demi Rose ka hequr dorë nga recipetat. Të paktën kështu na ka lënë të kuptojmë nga postimet e javëve të fundit.

Modelja britanike është shfaqur vetëm ‘topless’ në fotot e publikuara në Instagram, e jo vetëm.

Në disa prej tyre, ish-e dashura e Tyga shfaqet dhe tërësisht nudo, e kjo duket se është arsyeja pse Demi, tepër seksi, ka tejkaluar 12 milionë ndjekës në një kohë të shkurtër.

Këtë e ka bërë edhe me postimet e fundit ku shfaqet me xhinse të shqyera dhe topless.

Në një pjesë ku duket si të jetë plazh Demi ka çmendur përsëri fansat me pozat e saja siç di vetëm ajo. Pjesëne gjoksit e ka mbuluar me vetëm me duar.