Fjalë Kyçe

Për këtë burrë Dafina po mërzitet kaq shumë?

Për këtë burrë Dafina po mërzitet kaq shumë?

Ky është personi për të cilin po mërzitet kaq shumë këngëtarja Dafina Zeqiri.

Dafina Zeqiri, këngëtarja që ka thyer edhe kufinjët shtetërorë me karrierën e saj, është shumë e pëlqyer nga të gjitha moshat, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është aktive në rrjetin social, instagram, prandaj së fundi në instastory ka postuar një foto ku e përshëndet mikun e saj DJ Geek, dhe duket shumë e mërzitur për të.

Ajo së fundi ka publikuar këngën e shumë dëgjuar “Alo” më të cilën pati shumë sukses.

Dafina përveç Kosovës dhe Suedisë, vend tjetër e ka edhe SHBA-të ku edhe ndjek karrierën e saj, ku dhe ka bërë shumë miq atje./Gazet Alo/