Fjalë Kyçe

Për ku është nisur kështu ‘Xhakarta’?

Për ku është nisur kështu ‘Xhakarta’?

Arta Elezaj e njohur me emrin ‘Xhakarta’ nga seriali i njohur ‘O sa mirë’.

Arta nuk është shumë aktive në episodet e serialit vendor ‘O sa mirë’, pasi që është pjesë edhe e medieve në Shqipëri, shkruan Gazeta Alo.

Së fundi ajo publikon një foto ku tregon së është nisur për në Zvicër.

Arta gëzon një jetë luksoze me punën e saj prej modeleje dhe gjithashtu ajo u komentua shumë edhe për fejesën e saj në Shqipëri porse nuk doli me një deklarata që do ta vërtetonte se nuk janë vetëm thashetheme./Gazeta Alo/