Fjalë Kyçe

Përfshihet nga zjarri një filial i Postës së Kosovës

Përfshihet nga zjarri një filial i Postës së Kosovës

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrethana të panjohura në Dragash është ëprfshirë nga zjarri njëri nga filialet e Postës së Kosovës.

Rastit ju kanë përgjigjur njësiti relevante policore, si dhe njësiti  zjarrfikëseve të cilët kanë arritur  ta lokalizojnë dhe shuajnë zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz. Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime./Gazeta Alo/