Fjalë Kyçe

Përfundon darka e liderëve në Samitin e Berlinit

Përfundon darka e liderëve në Samitin e Berlinit

Ka përfunduar darka që shënoi edhe mbylljen e punimeve të samitit të Berlinit.

Pas takimeve të shumta që liderët e Ballkanit Perëndimor zhvilluan, ata tani pritet që tu drejtohen mediave.

Liderët e Ballkanit Perëndimor u bënë bashkë me ftesë të kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit francez Emmanuel Macron.