Fjalë Kyçe

Përgjigja interesante e Ronela Hajatit për fansin, i cili i thotë se ka rënë në dashuri me të

Përgjigja interesante e Ronela Hajatit për fansin, i cili i thotë se ka rënë në dashuri me të

Ronelës me sa duket i ka lën përshtypje komenti nga ndjekësi i saj.

Përmes Instastoryt të saj, Ronela Hajati ua ka mundësuar ndjekësve ti shtrojnë pyetje asaj, shkruan lajmi.net.

Një nga ndjekësit e saj i bëri pytje: Kam rën në dashuri me ty si tja bëj që të dal nga kjo situat”.

Me sa duket Ronela nuk vihet në siklet nga kjo situatë duke ju përgjigjur shkurt: Mos Dil.

Kujtojmë se prej kohësh Ronela dhe Young Zerka komentohen për një lidhje dashurie.