Fjalë Kyçe

Përleshje dhe të shtëna me armë në Prishtinë

Përleshje dhe të shtëna me armë në Prishtinë

Nje përleshje e shoqëruar me gjuajtje me armë ka ndodhur para pak çastesh afër Ministrisë së Shëndetësisë në Prishtinë.

Dëshmitarë të rastit i kanë thënë Kallxo.com se kanë dëgjuar të shtëna nga armët.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar ose viktima.

Policia në atë anë e ka bllokuar rrugën dhe nuk po lejon qarkullimin e automjeteve.