Fjalë Kyçe

Përmes këngës, Luiz Ejlli konfirmon se po bëhet baba

Përmes këngës, Luiz Ejlli konfirmon se po bëhet baba

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito janë në pritje të një fëmije.

Në këngën e fundit të publikuar nga Luiz Ejlli, titulluar “Frymë”, konfirmohet shtatzënia e partneres së tij. Kënga është e dedikuar për foshnjën që do të vijë në jetë së shpejti.

Madje në videoklipin e këngës zbulohet edhe gjinia e foshnjës, e cila do të jetë vajzë.

Kënga është publikuar para pak minutash dhe ka marrë mijëra pëlqime.