Fjalë Kyçe

Personat që humbën jetën nga aksidenti në Duhël janë nga këto qytete të Kosovës

Personat që humbën jetën nga aksidenti në Duhël janë nga këto qytete të Kosovës

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka thënë se në aksidentin në Duhël kanë humbur jetën tre persona dhe dy të tjerë janë lënduar.

Muharremaj, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka bërë të ditur se dy të vdekurit janë nga Prishtinë, ndërsa njëri nga Lipjani, shkruan Gazeta Alo.

Postimi i tij i plotë:

Sapo jam njoftuar për aksidentin e rëndë mbi Duhël, menjëherë kam shkuar në vendin e ngjarjes.

3 të vdekur dhe 2 janë të lënduar, (të vdekurit janë 2 nga Prishtina dhe 1 nga Lipjani), janë të dhënat që i morra nga policia, ku po presim prokurorin që të vazhdohet me procedura.

Familjarëve ju shprehim ngushllime dhe të lënduarve shërim sa më të shpejt.

Bali Muharremaj./Gazeta Alo

Fotografia e Bali Muharremaj

Fotografia e Bali Muharremaj

Fotografia e Bali Muharremaj