Fjalë Kyçe

“Plagosën Albanin në bark”/ Kjo ishte ëndrra e keqe që bëri Beatrix të qante

“Plagosën Albanin në bark”/ Kjo ishte ëndrra e keqe që bëri Beatrix të qante

Një ëndërr ku shikonte të vëllanë të plagosur ka bërë që këngëtarja Beatrix Ramosaj të niste ditët e sotme e mërzitur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Këngëtarja e përlotur i ka treguar ëndrrën që ka parë moderatores Egzona Rafuna dhe të aktores Monika Lubonja, duke ia demonstruar me detaje se në ëndërr, vëllai i saj, Alban Ramosaj ishte plagosur në bark ndërsa ajo në krah, shkruan dosja.al

“Plagosën Albanin në bark, mua në krah. Nuk kishte gjak te unë, te Albani po. Kaloja në të njëjtën rrugë”,