Fjalë Kyçe

Plagosje me thikë midis disa të rinjve

Plagosje me thikë midis disa të rinjve

Një konflikt mes disa të rinjve në qytetin e Vlorës ka degraduar në përdorimin e thikave.

Ngjarja ka ndodhur ne zonën e Skelës ku pas një sherri, një prej të rinjve ka marrë goditje me thikë në këmbë.

Policia në vendngjarje dhe ka shoqëruar personat e përfshirë në sherr si dhe i riu i plagosur në këmbë nga thika është shoqëruar në spital.