Fjalë Kyçe

Po kalonin ilegalisht kufirin nga Kosova për në Serbi – ndalohen dy serbë

Po kalonin ilegalisht kufirin nga Kosova për në Serbi – ndalohen dy serbë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar dy të dyshuar serbë në fshatin Koshuticë të Lipjanit.

Të njëjtit janë ndaluar pas janë takuar duke kaluar kufirin ilegalisht nga Kosova për në Serbi duke shfrytëzuar rrugët dytësore.

E bërtitura të bën mirë për shëndetin, por si?Khloe Kardashian shfaqet flokëkuqe për koleksionin veror të “Fabletics”Rekord i ri, shkencëtarët jugkorean mbajtën temperaturën prej 100 milionë gradë Celsius…Tetë të vdekur në një aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”Sot shi dhe erëra të forta
Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.