Fjalë Kyçe

Pogba mëson duke shikuar këtë skuadër

Pogba mëson duke shikuar këtë skuadër

Ylli i Man Utd Paul Pogba ka deklaruar se Barcelona është një ekip që më pëlqen ti shikojë gjithmonë kur luajn, shkuan Gazeta Alo.

Si një mesfushor,mund të mesoni diçka duke shikuar ndeshjet e tyre dhe stilin e tyre.

Më pëlqen të shikojë Barcelonën, pasi per shkak të stilit të lojës dhe kultures, dhe kjo më ndihmon shumë mua si një lojtar, ka deklaruar Pogba. /Gazeta Alo