Fjalë Kyçe

Pogba pyetet për interesimin e Realit, ja se si përgjgjet

Pogba pyetet për interesimin e Realit, ja se si përgjgjet

Paul Pogba është pyetur për interesimin e Real Madridit në blerjen e tij gjatë afatit kalimtar të verës. Francezi pas ndeshjes ndaj Barcelonës në mesjavë në Champions League, është pyetur për Realin dhe tha këto fjalë.

”Do të përgjigjem vetëm rreth ndeshjes, asgjë më shumë.”, ishte përgjigjia e parë e Francezit.

Ndërsa kur u pyet për mundësinë që një ditë të luajë në El Clasico, Pogba me buzëqeshje shtoi: ”Nuk dua të flas për këtë”