Fjalë Kyçe

Polici tentoi të keqpërdorë studenten, djemtë e fakultetit e mbyllën në banjo

Polici tentoi të keqpërdorë studenten, djemtë e fakultetit e mbyllën në banjo

Një tjetër denoncim i rëndë ka dalë në sipërfaqe për uniformat e policisë së Shqipërisë. Kësaj here në qytetin e Shkodrës.

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e një studenti, i cili ka treguar se një punonjës i forcave të ndërhyrjes së shpejtë, i veshur civil, ka ngacmuar një sërë vajzas në fakultetin e Shkodrës, madje njërën prej tyre ka tentuar ta përdhunojë. Duke u gjendur përballë kësaj situate, denoncon studenti, një grup djemsh kanë ndërhyrë dhe e kanë kyçur në banjo efektivin, në pritje të ardhjes së policisë.

Me mbërritjen e këtyre të fundit gjithsesi, asgjë nuk ka ndodhur në adresë të rastit të rëndë.

Për më tepër lexoni postimin e Berishës:

Narkoperdhunuesi me uniforme arrestohet nga studentet!

Polici i forcave te nderyrjes se shpejte vishet civil, tenton te perdhunoje studenten ne Fakultetin Juridik ne Shkoder.

Studentet e arrestojne dhe ndryjne ne banjo. Ju lumte!!

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. Sb

Zoti Berisha tani sapo eshte arrestuar ne fakultetin juridik ne Shkoder nje polic i veshur civil i cili ka 2 dite qe ngacmon vajzat e fakultetit dhe njeren ka tentuat per ta perdhunuar. Perdhunuesi eshte efektiv i forcave te mderhyrjes se shpejte.Studentet vajza jane shokuar shume por me nderhyrjen e djemve perdhunuesi eshte mbajtur i mbyllur ne banjo deri sa ka ardhur policia. Policia dje nuk ka bere asgje Ai ka qen edhe dje ku ka ngacmuar dhe nje pedagoge.Kjo eshte policia edvin kristaq rames.