Fjalë Kyçe

Policia arreston dy persona në Podujevë

Dy persona të dyshuar janë arrestuar në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë njofton Policia e Kosovës.

Të dyshuarit janë arrestuar pasi që pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./Gazeta Alo/