Fjalë Kyçe

Policia futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi, dënon këngëtarin dhe dasmorët

Policia futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi, dënon këngëtarin dhe dasmorët

Këngëtari kosovar Afrim Muqiqi ka vendosur t’i mbajë dasmat që nga e sotmja.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale ai është parë duke kënduar në një dasmë.

Indeksonline raporton se në restorantin Diamond në Lipjan ku ishte duke kënduar Afrimi është rrethuar nga policia.

Aty janë duke u dënuar të gjithë dasmoret, po ashtu edhe këngëtari në fjalë si pasojë e shkeljes së rregullave anticovid.