Fjalë Kyçe

Policia jep detaje rreth personit që u gjend pa shenja jete në një kazino në Suharekë

Policia jep detaje rreth personit që u gjend pa shenja jete në një kazino në Suharekë

Një person është gjetur i vrarë në një kazion të Suharekës.

Zëdhënësi i Policisë, në rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi ka thënë për lajmi.net se personi që është gjetur pa shenja jete dyshohet se është vrarë.

“Rasti ka ndodhur në rrugën e “Reshanit, në Suharekë. Të gjitha njësitet e nevojshme kanë dalë në vendin e ngjarjes, Prokurori, Forenzika dhe janë duke e bërë hetimin”, ka thënë Gashi.