Fjalë Kyçe

Preferoj të shoh me sy të mbyllur, kështu thotë Nora Istrefi

Preferoj të shoh me sy të mbyllur, kështu thotë Nora Istrefi

Nora Istrefi ka thënë se preferon të shohë symbyllur.
Këngëtarja Nora Istrefi është tejet aktive për ta ndërtuar tutje karrierën e bujshme muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo është gati në lansimin e projektit të ri muzikor në bashkëpunim me motrën e saj Erën, këngë kjo e cila pritet të publikohet edhe dy ditë.

Derisa po i bënin xhirimet, motrat Istrefi kanë publikuar shpesh foto edhe në llogarinë e tyre në Instagram.

Nora së fundmi e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën duket me shumë stil e veshur me ngjyra pranverore.

Në foto vihet re detaji se ajo i ka mbyllur sytë, për dallim nga fotot e tjera dhe me të Nora ka dhënë një mesazh se sheh me gjuhën e shpirtit.

“Më pëlqen të shoh me sy të mbyllur 😜🦋”, ka shkruar ajo pranë postimit