Fjalë Kyçe

Presidentja Osmani ndan lajmin e bukur, bëhet hallë për herë të parë

Presidentja Osmani ndan lajmin e bukur, bëhet hallë për herë të parë

Përtej petkut politik angazhimi në të cilin si e para e vendit zë pjesën dërrmuese edhe të postimeve në rrjete sociale, presidentja e vendit Vjosa Osmani sot ka ndarë një lajm të bukur familjar.

Përmes një postimi në rrjetet e saj sociale, ajo ka bërë të ditur se është bërë hallë.

“Mirë se erdhe Aura. Adelina dhe Dan, na gëzuat pa fund”, shkruar ajo.

Mbesa ka ardhur në jetë mëngjesin e sotëm./gazeta blic