Fjalë Kyçe

Prezantuesja shqiptare: Katastrofë, nuk do bëhem kurrë bionde

Prezantuesja shqiptare: Katastrofë, nuk do bëhem kurrë bionde

Është njëra nga prezantueset më simpatike shqiptare.

Mirëpo, moderatorja nga Shqipëria, Nevina Shtylla ka befasuar të gjithë me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

E pyetur nga ndjekësit se a do bëhej ndonjëherë bionde? Shtylla përgjigjet kështu: “Që ta mbyllim njëherë e mirë këtë temë. Jo më hera e parë dhe e fundi, katastrofë”.

Kjo lë të nënkuptohet që ajo nuk do bëhet kurrë e tillë pasi nuk i pëlqen pamja e saj si bionde.