Fjalë Kyçe

Prindërit e Dua Lipës të lumtur sa më s’ka, ja si e festojnë Shën Valentinin

Prindërit e Dua Lipës të lumtur sa më s’ka, ja si e festojnë  Shën Valentinin

Babai i Dua Lipës, Dukagjini ka uruar bashkëshorten e tij, Anesën për Shën Valentin.
Dukagjini vjen me një imazh të ëmbël pranë Anesës dhe shprehet se për të ajo është Shën Valentin çdo ditë, shkruan lajmi.net.

“Ti je Valentimi im… çdo ditë.❤️❤️❤️@anesalipa”, ka shkruar Dukagjini.
Ata janë një nga çiftet më ‘cool’ dhe dashurinë e tyre nuk hezitojnë ta shfaqin para ndjekësve në rrjetet sociale.