Fjalë Kyçe

Prindërit e Stresit befasojnë të fejuarën e tij për ditëlindje

Prindërit e Stresit befasojnë të fejuarën e tij për ditëlindje

Partnerja e Stresit Keisi, sot feston ditëlindjen.

Stresi përmes rrjeteve sociale ka uruar atë duke publikuar një kolazh fotografish nga momentet më të lumtura bashkë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nuk kanë munguar edhe urimet e ndjekësve të Stresit e Keisi është befasuar edhe nga familja e tij, ajo Lushaj.

Pranë njërit postim Keisi është shprehur se ndihet krenar që mban mbiemrin Lushaj. Në fakt Stresi dhe Keisi janë fejuar me një festë private mirëpo Keisi e ka marrë edhe mbiemrin e reperit dhe deklarohet si gruaja e tij.

Se a do të bëjnë dasmë çifti mbetet të shihet.