Fjalë Kyçe

Prishtinë: Arrestohet një person për kanosje, i gjendet armë dhe drogë

Prishtinë: Arrestohet një person për kanosje, i gjendet armë dhe drogë

Policia e Kosovës njofton se një person e ka arrestuar në Prishtinë.

Ai dyshohet për veprat penale “Kanosje”, “posedim i narkotikëve” dhe “armëmbajtje pa leje”.

43-vjeçarit, P.M, iu gjetën armë dhe një sasi e substancave narkotike.

“Pasi është intervistuar nga ana e policisë me vendim të prokurorit të shtetit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim