Fjalë Kyçe

Prishtinë, rrahu ish bashkëshorten e tij si dhe shoqen e saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur  dje në Prishtinë, shkruan GazetaAlo.

Një person ka rrahur ish bashkëshorten e tij, duke mos u mjaftuar  ka sulmuar edhe shoqen e saj.

Dyshohet se konflikti lindi pas një mosmvarrëveshje që ata kishin pasur.

Dy viktimat kanë marrë tretman mjekësor nga shërbimi i urgjencës, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes./GazetaAlo/