Fjalë Kyçe

“Prita ma shumë marifet”, Gjira mbyll ‘zënkën’ me Melindën përmes këtij mesazhi

“Prita ma shumë marifet”, Gjira mbyll ‘zënkën’ me Melindën përmes këtij mesazhi

Ish-reperja, Gjira Kajtazi, ka sqaruar përfundimisht raportet me Melindën. Ajo së fundmi ka qenë pjesë e mediave rozë për shkak të disa postimeve në lidhje me Melindën.

Këngëtarja akuzoi Melindën se si vetëm pak kohë pas vdekjes së nënës publikoi këngë me një videoklip provokues.

Ajo tha se po të ishte në vendin e Melindës, fillimisht do bënte këngë kushtuar nënës.

Me statusin e fundit, Gjira i përgjigjet gjithë atyre që e kritikuan lidhur me ato postime, teksa thotë se nuk e ofendoi nënën e askujt, por që iu është dukur herët të publikojë këngë Melinda pasi i vdiq nëna.

“Ps: me ket sqarim permbyllet per mua kjo tem EDHE jo-nuk jepi intervista! … poget muzika te na mbetet me çdo kusht sezonale, më vjen keq. Nuk di a spo dini me lexu a thjesht i interpretoni gjerat Qysh po keni qejf. Kerkush nuk ja ofendoj kerkujt nanen. Thjesht thash qe per mendimin tem kisha prit pak deri sa lansoj Video tu kcy twerk n’tanga e jo 3 jave mbasi qe e shti nanen n’dhe. Na falni qe prita ma shum marifet…poget ujku as ne kto raste te ndishme nuk e ndrron zakonin… pata nevoj mu sqaru sepse ju jeni tu mbajt ma shume zi se dikush tjeter…po per arsyen e gabuar 🙂 edhe esht e vertet… nuk me perket mu me i gjyku kto veprime, sepse eshte qeshtje karakteri… po ju e dini qe kom qejf me fol kur askush nuk um vet :)”, shkruan ajo.