Fjalë Kyçe

Projekti për nënën që e këndoi Shyhrete Behluli a ishte ide e tyre, tregojnë Motrat Mustafa

Projekti për nënën që e këndoi Shyhrete Behluli a ishte ide e tyre, tregojnë Motrat Mustafa

Motrat Mustafa më në fund kanë treguar se çfarë fshihet pas këngës për nënën, ideja e së cilës u tha se iu ka marrë nga Shyhrete Behluli, madje u përfol edhe për përçarje të raporteve mes tyre.

Motrat Mustafa ishin të ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Sahidja dhe Safetja kanë zbuluar detaje ekskluzive rreth projektit të cilin ia dedikojnë nënës.

Po ashtu, ato kanë folur për herë të parë edhe lidhur me ‘zhurmën’ që u bë pas publikimit të këngës së Shyhrete Behlulit, e cila po ashtu ia ka dedikuar nënës atë projekt.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku mund të mësoni se a i kanë prishur raportet mes vete motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli dhe çfarë fshihet pas asaj kënge.