Fjalë Kyçe

Provokon keq Enca, mbulon pjesët intime veç më një arush gjigant

Provokon keq Enca, mbulon pjesët intime veç më një arush gjigant

Enca tërheqëse në fotot e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër femrat më të komentuara të shoëbiz-it.

Enca arrin të tërheq vëmendje të madhe me fotografitë që publikon në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi dy milionë ndjekës.

Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet se nuk ka të veshur asgjë.

Enca është mbuluar vetëm nga një arush dhe nga një zemër e madhe me lule në të cilën shkruan Enca.