Fjalë Kyçe

Pse e fshiu këtë foto kaq të bukur Majlinda?

Pse e fshiu këtë foto kaq të bukur Majlinda?

Majlinda Zeka është emri që të gjithë e njohin dhe e duan.

Femër e bukur, e ëmbël, tërheqëse që di si ti afrojë të gjithë dhe emri i saj të mos harrohet asnjëherë tek ata, shkruan Kosovarja.

Përderisa dikur njihej si e dashura e Majkut, tani po cilësohet si një ndër femrat më të bukura kosovare, edhe atë duke qenë nënë e një djali.

Modelja e njohur shqiptare shpesh bëhet pjesë e mediave rozë, kjo për arsye se gëzon linja perfekte.

Në postet e saj shihet qartë edhe jeta e saj luksoze për të cilën jo rrallë herë është përfolur.

Hiq më larg se dje Majlinda e bëri një veprim pak sa të habitshëm.

Këtë foto kaq të bukur sa e postoi e që mori shumë ‘like’ e ‘komente’ menjëherë e fshiu.

A thua nuk i pëlqeu vetja vallë?