Fjalë Kyçe

Publikohen pjesë të filmit “2Gishtë Majltë”, nga Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi

Publikohen pjesë të filmit “2Gishtë Majltë”, nga Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi

Elvana Gjata ka publikuar disa pjesë të shkurtëra nga filmi “2Gisht Mjaltë”.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka njoftuar fansat e saj se më 28 mars ky film do të jetë në të gjitha kinematë ku luan me shoumenin, Ermal Mamaqi, shkruan lajmi.net.

“Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate shqiptare”, ka shkruar Elvana në Instagram.

Siç ka thënë Ermali, filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe flet për një çift me të ardhura mesatare, të cilët bëjnë një dasmë dhe një muaj mjalti që nuk iu shkon aspak mirë.

Për më shumë, ndiqni videot e mëposhtme e që Elvana befasoi të gjithë e veshur me fustanin e bardhë.

 

View this post on Instagram

 

Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate ne Shqiperi ,Kosove,Maqedoni #2gishtmjaltë @ermalmamaqiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on