Fjalë Kyçe

Publikohet balada “Ja fala” nga Teuta Selimi

Publikohet balada “Ja fala” nga Teuta Selimi

Teuta Selimi ka publikuar këngën e re.

Teuta Selimi sapo ka lansuar këngën e re me titull “Ja Fala”, e cila është e zhanrit baladë, shkruan lajmi.net.

Kënga është me tekst të Fadil Topallit, muzikën e bëri Bini Diez, kurse videoklipin e punoi Max Production.

Në videoklipin e kësaj kënge, këngëtarja dukej në formë shumë të mirë dhe me shumë stil.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re me titull “Ja fala”, të kënduar nga Teuta Selimi.