Fjalë Kyçe

Publikohet foto e parë e çiftit Sayisman së bashku me foshnjën

Publikohet foto e parë e çiftit Sayisman së bashku me foshnjën

Është publikuar foto e parë e çiftit Sayisman së bashku me djalin e tyre.

Ditën e djeshme erdhi në këtë botë vogëlushi Effhan, fëmija i parë i ish- Miss Shqipërisë, Almeda Abazit dhe aktorit të famshëm turk, Tolgahan Sayisman.

Ndërsa sot ka filluar të qarkullojë në rrjet një fotografi e çiftit së bashku me foshnjën në duar.

Almeda dhe Tolgan edhe pse janë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ata në këto ditë ruajën privatësinë e tyre, duke mos publikuar foto e të çmuarit të tyre Effhan./Gazeta Alo/