Fjalë Kyçe

Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

Policia njoftoi sot për vrasjen e 48-vjeçarit me inicialet N.C., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet.

Dyshohet se persona të panjohur nga afërsia kanë shti breshëri plumbash mbi automjetin dhe shoferin e më pas janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Gjithashtu, janë gjetur dy automjete të djegura.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se personi i vrarë është N.Cena.