Fjalë Kyçe

Publikohet kënga e re nga Don Phenom

Publikohet kënga e re nga Don Phenom

Reperi Don Phenom e ka publikuar këngën e tij më të re dhe e ka zgjedhur pikërisht ditën e sotme, atë të dashuruarve, Shën Valentinin, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip nga Entermedia, me muzikë janë marrë Rec/Mix : Cekic ndërsa tekstin e ka shkruar vetë artisti.

‘Don Phenom’ është përshkrimi i vetëm tek video, do të thotë ai e ka lënë vetëm nofkën e tij në vend të titullit të këngës, gjë kjo e cila nuk është praktikuar më pare.