Fjalë Kyçe

Publikohet kënga e Shkurtës dhe Gresës, që e kënduan edhe në kanagjegj

Publikohet kënga e Shkurtës dhe Gresës, që e kënduan edhe në kanagjegj

Për eventin madhështor të organizuar në martesën e vajzës së Shkurte Fejzës, u komentuan të gjitha detajet.

Por, vëmendjen më të madhe e mori projekti që kanë sjell nënë e bijë pikërisht për nder të kanagjegjit të Gresës.

Pikërisht në ditën e kanagjegjit dhe dasmës, Gresa vendosi ta realizoi edhe klipin e këngës së re, që e solli në bashkëpunim me nënën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këngë kjo, dedikuar vajzës së cilës po largohet nga shtëpia e prindërve për të nisur një jetë të re.

Këtë, më së miri e ndjenjë vajzat që do ta ndjekin këtë rrugëtim.

Mos e humbisni pa e dëgjuar këtë projekt madhështor.