Fjalë Kyçe

Publikohet kënga më e re nga Mozzik dhe Loredana

Publikohet kënga më e re nga Mozzik dhe Loredana

Çifti i famshëm shqiptar pas këngës “Bonnie&Clyde”, kanë publikuar projektin e tyre të dytë të titulluar “Romeo&Juliet”, shkruan lajmi.net.

Ajo çka tërheq vëmendje përveç tekstit është edhe klipi, në të cilin artistët shfaqen me plot stil të veshur njëjtë.

“Romeo&Juliet”, tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube që pritet të pëlqehet nga fansat e çiftit.

Ndryshe, “Bonnie & Clyde” është bashkëpunimi ndërmjet dyshes që u lansua në shtator të vitit të kaluar dhe numëron mbi 36 milionë shikime në YouTube.