Fjalë Kyçe

Publikohet kënga nga Era Istrefi e Buta

Publikohet kënga nga Era Istrefi e Buta

Sot, është publikuar kënga e re e artistes Era Istrefi.

Kënga është në bashkëpunim me reperin Buta, shkruan lajmi.net.

Projekti muzikor i dyshes titullohet “5AM” dhe për tekstin janë përkujdesur të dy këngëtarët.

Artistët këngës ia kanë bashkëngjitur edhe video-klipin.