Fjalë Kyçe

Publikohet kënga “Please me”, nga Cardi B dhe Bruno Mars

Publikohet kënga “Please me”, nga Cardi B dhe Bruno Mars

Cardi B dhe Bruno Mars kanë sjell videoklipin e këngës së re “Please me”.

Reperja e njohur, Cardi B këtë herë ka bashkëpunuar me Bruno Mars, të cilët tanimë kanë finalizuar edhe klipin, shkruan lajmi.net.

Edhe këtë herë, Cardi B vjen mjaft e ‘nxehtë’ në videoklip, ku ka vënë në pah format trupore bombastike.

Me të publikuar klipi, kënga për 19 orë ka arritur të grumbullojë mbi 9 milionë shikime në kanalin, YouTube.